top of page
Pás.jpg

PŘÍBĚH MÝDEL

"Věřím v divočinu, proto v mýdlech nehledejte umělé parfémy. Mýdla ONWA soap získávají svůj charakter skrze esenciální oleje a pryskyřice. Vnímám jako živelně zdravé přijmout skutečnost – fakt, že každá sklizeň má trochu jinou vůni a charakter. Nemám touhu vytvářet dokonalou opakovatelnost a sterilitu umělých aromat. Naopak! Chci, ať je z každého kousku cítit jeho unikátnost. Ať v sobě nese, že jeden rok slunce byliny spalovalo a druhý rok je neustále omýval déšť. "

uhel7.jpg
Profilovka.jpg

MŮJ PŘÍBĚH 

Narodila jsem se do valašskomeziříčského paneláku zlatem chudým a láskou bohatým Králům. Nevstoupila jsem do kostela, dokud mě osud nezavál na katolickou školu. Tu jsem zčásti protančila na punkových koncertech a z části proseděla "na koberečku" u kněze vysvětlováním, že mít více než dvě náušnice, není znamením pekelným. Že peklo se rodí úplně jinde, třeba v předsudcích.

GALERIE

REFERENCE

Reference
uhel4.jpg

“Po měsíci se vracím... Mýdlo s uhlím je zázračné. Janiččino akné je fuč. Mám prý napsat hodnocení 5 z 5 hvězdiček. Cituji Jáňu - to mýdlo je krásné, krásně voní a fakt pomáhá. Díky.”

Ing. Jitka Vágnerová, krajinářská architektka

bottom of page